BİYOGRAFİ

1978 İstanbul doğumludur. 2004 yılından beri çeşitli kurum ve kuruluşlara reklam hizmetleri vermiş, bugüne kadar yüzlerce çiftin düğün fotoğraflarını çekmiştir. Yurtiçi ve yurtdışında çeşitli fotoğraf ve video çekim projeleri gerçekleştirmiştir.  

114x114

Hobi olarak Türkiye’de yaşayan kuş türleri fotoğraflanması projesi için 4 yıl süren bir çalışmaya imza atmış olan Ebcim’in fotoğrafları Atlas, Skylife, Gezgin gibi dergilerde yayınlanmıştır. Ayrıca Bibliotecha Kültür Merkezi’nde Temel Fotoğrafçılık konuları üzerine eğitmen olarak görev almıştır.

Bugüne kadar hizmet verdiği kuruluşlardan bazıları, Ülker, Benx Gözlük Çerçeveleri, Çilek Mobilya, R2D2 Reklam Ajansı, Golin Reklam Ajansı, MCSaatchi Reklam Ajansı, Vodafone, Wilo, Schaeffler, Gamak, Bradford, Rahmi Koç Müzesi, Vatan Computer, Z Zeytinyağları, İpekhan, Yeşil Kundura.

Ebcim, İFSAK ve Türkiye Fotoğraf Sanatçıları Federasyonu (TFSF) üyesidir. Halen Roma’da yaşamaktadır. İstanbul’daki projelerine ekibi ile devam etmektedir. “Roma Bileti” www.romabileti.com adlı sosyal paylaşım sitesini yürütmektedir.